Listopad 2012

Kontrola SB!

15. listopadu 2012 v 20:12 | Chachamaru |  O blogu...
Tak je tu kontrola SB moc jich nemám ale je na čase! Kontrola trvá do první soboty prosince.
Omluveni jsou:
Furiku-chan.(Psala že se na pc dostane jen zřídka)
Monsteerhiigh(Ta má už jen malé pozastavení)
Komu hrozí vyhození:
Daya-chan(Od 4 září vůbec není na blogu)
Koho určitě nevyhodím:
Hirake(Komentuje a hodně se ozývá)
Kdo to má tak akorát:
Ryuzaki
Kdo skončil:
Mio-chan (Zatím jen dočasně ale prozatím si tě odendávam z menu)
__________________________________
Do komentu:
Přezdívka
Blog
Proč chceš být nadalé SB.
_________________________________
Kdyby se nikdo jen tak náhodou chtěl zapsat:
Jméno
Blog
Proč chceš být sb
O čem máš blog

Jaký byl akicon?

15. listopadu 2012 v 17:05 | Chachamaru |  Deník jedné otaku :33
Takže je na čase říct vám jaký byl akicon :33 Minule jste viděly co sem si koupila nyní se dozvíte co se stalo ;3
Pátek:
Naštěstí mě taťka nechal doma takže sem se mohla připravovat.Vstala sem v sedm.Ano řikáte si že je to asi divné ale vzbudili mě zvuky kroků a tak sem neměla na vybranou.Bylo na řadě uklízení.Barák se skoro leskl.Začala sem se připravovat bylo za pšt tři a já měla být u Skullky.Dorazila sem tam zhruba ve tři a dvě minuty.Jeli jsme.K metru to bylo ještě v pohodě ale potom.. v metru sem se začla třást byla sem nervózní a zároveň se bála že už na mě nezbyde místo (pro ty bez registrace bylo jen 70 míst). Dojeli jsme kousek před zahradu.Přišla mi SMSka od Rukii že už dorazili.Zajásala jsem.Dostala jsem se tam v klidu byli jsme celkem vepředu ve frontě.Po chvíli sem našla Rukiu a my se hned holkám ztratili.Začali to tam okukovata podobně.Potom sem Rukiu donutila aby se vyfotila s Deidarou a Tobim.Potom zas ona mě abych se vyfotila s Cielem :33 Potom jsme tak různě chodilly párkrát se zastavily když si mě chtěli vyfotit a zase jsme šli.Potom jsme jeli domů a šli spát.
Sobota:
Jelikož jsme se dozvěděli že táta jede odvízt bráchu na fotbal museli jsme jet busem.Otrava celý to totiž objížděl.
Konečně jsme na metru.Hurá!Když jsme dojeli metrem k zahradě bylo zhruba půl jedenáctý.Vydali jsme se dovnitř.Hned jak jsme vešli čekal na nás jeden z nejlepších zážitků.Prošli jsme kolem schodů a Peinovo sexy Jutsu řeklo:´´Neboj Naruto já tě neukousnu!´´ a tak jsme se seznámily se Sandrou :33 Ale ještě jsme to nevěděli.Potom jsme zase jen různě lítaly sem a tam.Okukovali cosplaye a tak.Když jsme se koukali co je za přednášky někdo na nás bafnul.Peincha :33 Tak jsme kecali a kecali.Potom odešla protože šla na nějakou přednášku.My vlastně taky.Bylo to jak si vyzdobit pokoj.Byli to hlavně lolita nápady ;3 Zjistily jsme že máme hlad.Rozhodli jsme si zajít do KFC.(Bylo od zahrady kousek)Opět jsme potkali Peincha která se nás ptala jakože jestli už jdeme domů( bylo šest večer) tak jsme jí řekli že né že dem do KFC.Tak jsme se vydali.A co se nestalo? Jelikož otaku tram do KFC chodily hodně tak to lidem připadalo divný.A možná si pamatujete že sem psala že budu mít cosplay Naruta.Jdeme a zaslechneme od nějaký party kluků:"Co to tady pořád chodí za debily?"
Vracíme se a najdenou ti stejný kluci:"Počkej to je ten Naruto né? A jo fakt! Naruto pojď sem k nám!" Já sem naznačila jakože nejdu.To je neštvalo tak tam za mnou jeden z nich začalo po tom nákupním centru běhat.Po chvíli to vzdal.A potom zase něco potkáme nějakou ženskou a ta se nás zeptá jestli tu máme karneval.WTF? Jak jí to napadlo? Tak jdem dál a na jezdících schodem nějaký holky (nebyli otaku) se mně zeptali jestli sem Naruto já řekla jo a ta jedna se se mnou chtěla vyfotit.Potom mi Rukia řekla že v Praze se sice nevyzná ale že od teď ví že sem tu slavná XD Šli jsme zpět do zahrady.Potom se už nic zahjímavého nedělo a mykolem jedenáctý zas jeli domů.
Neděle:
Byla sem naštvaná že už je konec.Potom jsme šli jen na zakončení kde jsme zjistili že je novej con.Natsu-con.Potom jsme se jen loučily T_T.
Fotky:
Já s Cielem z pátku:
Já s Peincha:
Další s Peincha až na to že tato je až moc epická XD:
Je to momentka nebylo to schválně.

Já s Cielem (Sandra):
:33
Opět my XD:
"Kámoši na život a na smrtdva mladí kluci sní o velké buducnosti ^^" Jak řekla Sandrush.
Tak teď je na řadě jedna z nejlepších fotek akiconu :33:
Já s Ichigem:
Cosplay Nezumi :333:
(Sorry že je obráceně)Měl i živou krysičku!Ale fakt!
A já se s vámi loučim forkou mého cosplye:
PS:Je to divný ale skoro celej akicon můj cosplay obdivoval.
PPS:Půlka si myslela že sem kluk XD
:33

Akicon-Fotky-Co sem si koupila ;3

12. listopadu 2012 v 18:13 | Chachamaru |  Deník jedné otaku :33
Takže je to tady fotky z akiconu a nějaký ten popis.Mám strašnou náladu že už to skončilo tak sem se chtěla zabavit...


Mangy:
Mangy gravitation 1-4:33
Ve službách NULY 2 díl ;3
Placky:
Ciel ;3
Prcek seme ze hry sbál si svého ukeho!Placky mám tentokrát jen dvě.
Hry:
Yaoi hra sbal si svého ukeho :33 Jeden z největších ůlovků ;3
Karetní hra Naruto ;3
Postavičky:
Malej Itachi.
Naruto...Omlouvám se že je obráceně T_T
Přívěšky na klíče a mobil:
Ciel...Je to otevírací a uvnitř je zrcátko :33
Zase Ciel XD
Kakashiho kniha...Icha Icha Paradise :33
Naruto z Fima!! :33
Znak Konohy ;3
Naušnice:
Pika...Pika...Pikachu!
Naušnice I <3 Yaoi.
Věci zdarma:
Plakát s Itachim od Rukii :33
Kartička Naruto :33 Tu mi dali když viděly že ho cosplayuju :33

Oznámení-Akicon.

11. listopadu 2012 v 20:10 | Chachamaru |  O blogu...
Takže dneska sem se kolem druhé odpoledne vrátila ale nechce se mi teď vkládat fotky a psát.....Ale nebojte možná budou zítra ;3 Koupila sem si tam toho celkem dost ale jinak fotek mm málo ale snad neva.

Oznámení.

8. listopadu 2012 v 16:59 | Chachamaru |  O blogu...
Takže zítra je akicon.Proto se strašně omlouvám a přes víkend se mnou nepočítejte.Tímto se omlouvám i Hirake že nepřijdu na RPC-Senpai.Zítra ale nejdu do školy a tak ráno možná něco přidám ;3

Akicon!! ;3

4. listopadu 2012 v 11:19 | Chachamaru |  Deník jedné otaku :33
Takže v pátek aneb za 5 dní je akicon! Určitě budou fotky.A taky budu mít cosplay Naruta takže tu budou i fotky se mnou XD Sem nervózní ale zároveň se těším ;3 Bude to le-gen-dár-ní! Přijede mi Rukia,bude u nás spát,budem kravit,okukovat cosplaye.nakupovat a oblétávat přednášky :33 Peněz mám dost ale odvaha mi chybí.Jede tam někdo? (Kromě Rukii) Chtěl by jste mě někdo vidět? Jestli jo tak napište :33

Zetsuen no Tempest! :33

4. listopadu 2012 v 10:31 | Chachamaru |  Shugo Chara
Takže chtěla sem vám sem napsat o jednom bezvadným anime jménem: Zetsuen no Tempest:The civilazation Blaster.Budou to spíš mé první dojmy.Proč? Tohle anime teprve vychází a každý čtvrtek v japonsu a v pátek v angličtině a na češtinu si musíte počkat.Odpočet najdete tady .Jinak o tom anime. Je to ůplně strašně moc ňuní a super! Maj tam jakousi magii ale né jako v Harrym Potterovi.Je tam spousta fanservisů.Takže něco pro BL faninky :33 Hlavní hrdinové jsou dva strašně boží bishíci.Mahiro a Yoshino.Miluju Mahira <33. Do teď vyšli 4 díly česky a 5 anglických.Další jsou tam ještě hlavní dvě holky:Aika , sestra Mahira kterou zabili a čarodějka Hakaze.Mahiro se chce pomstít za svoji sestru,Hakaze byla vyplavena v sudu na opuštěný ostrov a Yoshino tak nějak pomáha Mahirovi.Nemám ráda Aiku je nesympatická.Jinak nemyslete si že je to nějaká krávina protože mají magii!

Zleva:Hakaze,Yoshino,Mahiro (<33), a Aika.